ПУНКТ ПРОКАТУ ТЕХНІЧНИХ ТА ІНШИХ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Дата: 11.05.2023 15:24

Шановні жителі громади! При Центрі надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради діє ПУНКТ ПРОКАТУ ТЕХНІЧНИХ ТА ІНШИХ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ .
Створений з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціально незахищених верств населення, що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування, пересування у зв'язку з похилим віком, інвалідністю чи хворобою.

Видача технічних та інших засобів реабілітації в пункті прокату здійснюється на безоплатній основі.

Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів:

паспорт;

ідентифікаційний код;

заява про забезпечення засобами реабілітації.

Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами відповідно до укладеного договору.

Для отримання послуг з прокату засобів реабілітації громадянам необхідно звернутися до Центру надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради за адресою:
с. Дубечне, вул. Незалежності, 20 ( приміщення сільської ради 2 поверх)

Додатково повідомляємо, що Центр надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради приймає в пункт прокату від благодійних організацій, фондів та небайдужих громадян засоби реабілітації, що не використовуються і на даний час їм не потрібні.