Оголошення суб’єктам господарювання!!!

Дата: 01.06.2023 10:17

В обласному бюджеті передбачено порядок надання та використання коштів для надання фінансової підтримки на зворотній основі через реалізацію бізнес-планів, затверджений розпорядженням від 26 квітня 2023 року № 179, зареєстрований в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 02 травня 2023 року за № 39/375. Згідно цього порядку надається безвідсоткова позика на розвиток агровиробництва, передбаченого бізнес-планом, на зворотній основі у розмірі до 100 тисяч гривень терміном до трьох років. Позика надається суб’єктам господарювання різних форм власності, які утримують не більше 50 голів ВРХ, та/або мають у власності/користуванні до 50 гектарів земель с/г призначення. Документи для отримання позики подаються до 01 липня управлінню агропромислового розвитку Волинської ОДА.