«Скажи рішуче «НІ» насильству»

Дата: 06.12.2023 09:00
Кількість переглядів: 62

🔶Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства».

🟧Основна її мета - привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловік.

💡В рамках кампанії 5 грудня 2023 року фахівцем із соціальної роботи Центру НСП спільно із начальником служби у справах дітей Дубечненської сільської ради будо проведено годину спілкування з елементами тренінгу на тему «Скажи рішуче «НІ» насильству» для учнів ліцею с. Дубечне.

📌Разом з дітьми було розглянуто поняття, форми та види насильства, його вплив на особистість та механізми протидії. Учні брали активну участь у вправах та обговоренні.