«Скажи рішуче «НІ» насильству»

Дата: 06.12.2023 09:00

🔶Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства».

🟧Основна її мета - привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловік.

Фото без опису

💡В рамках кампанії 5 грудня 2023 року фахівцем із соціальної роботи Центру НСП спільно із начальником служби у справах дітей Дубечненської сільської ради будо проведено годину спілкування з елементами тренінгу на тему «Скажи рішуче «НІ» насильству» для учнів ліцею с. Дубечне.

📌Разом з дітьми було розглянуто поняття, форми та види насильства, його вплив на особистість та механізми протидії. Учні брали активну участь у вправах та обговоренні.

Фото без опису