Шановні жителі громади!!!

Дата: 19.02.2024 10:45

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу.

Згідно абзацу 5 пункту 41 «Правил торгівлі на ринках», торгівля рослинами, занесеними до Червоної книги України, дикорослими рослинами, в тому числі і лікарськими, заборонена (наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 26.02.2002 № 57/188/84/105, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.03.2002 за № 288/6576).

Частиною 4 статті 9 Закону України «Про рослинний світ» заборонена торгівля лікарськими та декоративними видами рослин та їх частинами, зібраними в порядку загального користування (2 підсніжник білосніжний (звичайний), білоцвіт весняний, шафран Гейфеля, черемша (цибуля ведмежа), конвалія звичайна).

Відповідальність за дане правопорушення передбачена частинами 1, 2 статті 88-1 та статтею 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення.