Оцінка якості надання соціальних послуг Центру надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради

Дата: 20.02.2024 11:16

На зображенні може бути: 2 людини

👉Центр надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради продовжує планові перевірки роботи соціальних робітників.

Сьогодні 16 лютого 2024 року завідуюча відділення соціальної допомоги вдома Наталія БЕГАЛЬ та фахівець із соціальної роботи Оксана ЗАЛІПА здійснили планову перевірку роботи соціального робітника по с. Шкроби Людмили МАЛЮТИ. Всього на обслуговуванні у соціального робітника перебуває 7 підопічних, з яких особи похилого віку та особи з інвалідністю . За результатами перевірки з'ясовано, що соціальний робітник піклується про своїх підопічних та своєчасно надає їм таку допомогу: доставка продуктів харчування та ліків, принесення води, допомога по господарству, прибирання в будинку, оплата комунальних послуг, вимірювання артеріального тиску та інші доручення.

‼Завдяки роботі соціальних робітників вдається мінімізувати негативні наслідки складних життєвих обставин, в яких перебувають підопічні. Основними чинниками СЖО є похилий вік та стан здоров'я.