Оцінка якості надання соціальних послуг Центру надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради

Дата: 20.02.2024 11:28

На зображенні може бути: 3 людини

Якісне надання соціальних послуг та вчасне реагування на скарги або звернення мешканців громад є одними з важливих завдань працівників Центру надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради. Саме тому 16.02.2024 року працівниками Центру була проведена перевірка якості надання соціальних послуг, які надає соціальний робітник с. Соколище Тетяна ПАНАСЮК . Всі зауваження та пропозиції до роботи соціального робітника були взяті до уваги та прийняті відповідні рішення. За результатами роботи з підопічними відділення соціальної допомоги вдома були складені та підписані акти оцінки якості надання соціальних послуг. Такі перевірки будуть й далі проводититись по всіх старостинських округах відповідно до затвердженого графіку.