Оцінка якості надання соціальних послуг Центру надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради

Дата: 14.03.2024 15:30

Перевірка якості надання соціальної послуги догляд вдома на території с. Любохини.

7 березня 2024 року, з метою перевірки якості надання соціальної послуги догляд вдома директор Ірина Патейчук та завідувач відділення соціальної допомоги вдома Наталія Бегаль, перевірили роботу соціальних робітників Веліч Валентини Петрівни та Михайлюк Олени Андріївни.

Основні критерії по яких оцінювалася робота - це дотримання соціальних робітників показників якості соціальної послуги догляд вдома: адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, повага до гідності отримувача соціальної послуги, професійність.

В ході перевірки відвідано та проведено опитування 16 осіб, які отримують соціальну послугу догляд вдома. Завідувачем відділення здійснено перегляд індивідуальних планів кожного підопічного.