19 Вересня, 2022 р., 09:07
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків, які ще досі мають назви з російсько – радянського минулого в селах Глухи, Кримне, Текля та Любохини
14 Вересня, 2022 р., 14:35
15 вересня з 15.00 по 18.00 відбудеться міжобласна онлайн конференція "Місцеві громади в умовах війни та її наслідків: результати пілотування інновацій та деякі аспекти управління проєктами”. Під час конференції будуть представлені та обговорені результати і матеріали пілотного використання механізму “Система токенів громадян” (CTS) в місцевих громадах декілька областей України, зокрема в Дубечненській ТГ. Серед учасників - представники органів місцевого самоврядування, державного управління, громадянського суспільства, освітніх установ. Конференція буде транслюватись на YouTube www.youtube.com/c/YoungCommunity (канал фонду "Молода громада"). Глядачі/слухачі можуть ставити питання під час всієї конференції в коментарях до трансляції, відповіді на поставлені питання будуть надаватись в частині "Питання - відповіді". За технічною можливістю відповіді також можуть надаватись після завершення конференції, якщо запланованого часу не вистачить.
14 Вересня, 2022 р., 09:32
Щоб ваше вогнище давало тільки тепло, затишок, радість і спокій необхідно дотримуватись таких правил пожежної безпеки:
01 Червня, 2022 р., 08:42
Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас із прекрасним святом — Міжнародним Днем захисту дітей!
26 Травня, 2022 р., 15:25
Вагітні отримають декретну допомогу від Фонду навіть з-за кордону
28 Квітня, 2022 р., 15:12
7 квітня 2022 року набув чинності Закон № 2145-IX "Щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану".