У Дубечному засвітили головну ялинку громади.

У Дубечному святковими вогнями урочисто засвітили головну ялинку громади. З  вітальними словами до присутніх звернувся сільський голова Дубечненської ОТГ  Анатолій Костючик, щиро привітавши всіх з початком новорічно-різдвяних святкувань.

19:43 27.12.2019

У Дубечненський ЗДО " Дзвіночок " завітав Святий Миколай

Святий Миколай продовжує впевнено крокувати нашим краєм. 18 грудня він завітав у Дубечненський ЗДО «Дзвіночок». Діти старанно готувалися заздалегідь, аби показати, які вони слухняні, чемні і талановиті: вчили вірші, співаночки, рухливі таночки та ігри.

23:02 18.12.2019

Активісти Дубечного прибрали озеро.

У Дубечному небайдужі селяни прибрали прибережну територію озера Луки. До акції долучилися 15 людей. Активісти понад дві години прибирали біля озера. Організатором толоки виступив мешканець села Богдан Хавень. Сільський голова Дубечненської ОТГ Анатолій Костючик підтримав акцію і допоміг активістам.

23:13 10.12.2019

До уваги громадян!

Старовижівський РВ ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області пропонує скористатися сучасним веб-порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», де можна записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану. Детальніше про сервіси порталу читайте за посиланням:https://dracs.minjust.gov.ua/

14:16 14.11.2019

Пам'ятки учасникам бойових дій!

До уваги! Пам'ятки учасникам бойових дій, щодо роз'яснення окремих питань,які стосуються прав захисників: - Захиснику!Ти маєш право на оплату послуг ЖКГ! - Захиснику! Ти маєш право на безоплатне отримання земельної ділянки! - Захиснику! Ти маєш право на безоплатне медичне забезпечення! - Захиснику!Ти маєш право на правову допомогу за рахунок держави! -Захиснику!Ти маєш право на безкоштовний проїзд!

14:51 16.10.2019

Про Булінг!

Бу?лінг (від англ. bulling — залякування, цькування, задирання) — різновид насильства; навмисне, що не носить характеру самозахисту і не є санкціонованним нормативно-правовими актами держави, довготривале (повторюване) фізичне чи психологічне насильство з боку індивіда чи групи, які мають певні переваги (фізичні, психологічні, адміністративні тощо) стосовно індивіда, і що відбувається переважно в організованих колективах з певною особистою метою (наприклад, бажання заслужити авторитет у бажаних осіб).

14:26 10.10.2019

#СтопБУЛІНГ

Образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування — регулярного, повторюваного день у день знущання. Регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди стало об’єктом уваги науковців і педагогів, починаючи з 70-х років минулого століття, й отримало спеціальну назву – булінґ.

15:35 26.09.2019

Стоп булінг!

В рамках проекту "Стоп булінг" та Тижня протидії булінгу провідний спеціаліст Старовижівського районного відділу ДРАЦС та секретарем Дубечненської ОТГ провели відкритий урок для учнів ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Дубечне на тему "Шкільний булінг".

13:59 19.09.2019