28 Квітня, 2022 р., 15:12
7 квітня 2022 року набув чинності Закон № 2145-IX "Щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану".
21 Березня, 2022 р., 14:08
Нагадуємо, що наказом начальника Волинської обласної військової адміністрації від 24 лютого 2022 року № 1 на території Волинської області з 22:00 до 07:00 запроваджено комендантську годину.
16 Березня, 2022 р., 15:06
З настаннням весни, відносно теплої та сухої погоди почастішали випадки пожеж в екосистемах району та області, які в основному виникають внаслідок самовільного випалювання сухої рослинності громадянами, необережного та халатного поводження з вогнем, та через порушення вимог пожежної безпеки, а в подальшому можуть призвести й до масштабних пожеж торфовищ та лісових масивів. Як результат, на ліквідацію таких пожеж держава витрачає значні матеріально-технічні резерви, які у теперішній нелегкий час і так є дуже необхідними.
11 Березня, 2022 р., 14:15
З настаннням весни та сухої погоди почастішали пожежі в екосистемах району та області, які в основному виникають внаслідок самовільного випалювання сухої рослинності громадянами, необережного та халатного поводження з вогнем, та через порушення вимог пожежної безпеки, а в подальшому можуть призвести й до масштабних пожеж торфовищ та лісових масивів. Як результат, на ліквідацію таких пожеж держава витрачає значні матеріально-технічні резерви, які у теперішній нелегкий час і так є дуже необхідними.
06 Березня, 2022 р., 10:30
У Дубечненській сільській ради було зібрано виконком де прийнято звернення до Президентів урядів США, Франції, Німеччини, прем'єр міністру Великобританії, генеральному секретареві НАТО, урядам та парламентам країн -членів НАТО, послам та дипломатичному корпусу усіх держав НАТО щодо підтримки прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною.
06 Березня, 2022 р., 10:30

27 Лютого, 2022 р., 15:39
Відповідно до наказу начальника Ковельської районної військової адміністрації від 27.02.2022 р.N°5, в умовах військового стану суворо заборонено продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.
18 Лютого, 2022 р., 16:32
17 лютого 2022 року було підведено підсумки першого етапу обласного конкурсу читців «Мій любий краю», присвяченого 151-й річниці від дня народження Лесі Українки. У конкурсі прийняли участь 8 закладів культури Дубечненської громади, які представили 15 номерів. Усі учасники показали високий рівень художнього читання та виконавської майстерності.