12 Липня, 2021 р., 16:21
Сьогодні 12 липня у Дубечненеській громаді утворилася ще одна молода сім’я. Свої долі поєднали Олександр МІСІРУК та Ірина КАРПУК.  Дорогі молоді, вітаємо вас з цим прекрасним днем у вашому житті. Нехай цей день запам'ятається вам, і те щастя, яке ви відчуваєте зараз, і та радість, яка переповнює вас, не забудуться ніколи. Хочемо побажати, щоб ваші серця були люблячими і прощающими по відношенню один до одного, а дух - твердим в будь-яких життєвих ситуаціях.

16 Червня, 2021 р., 14:07
Як відбувається створення та оплата е-лікарняних?

09 Червня, 2021 р., 11:52
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

09 Червня, 2021 р., 11:51
Застраховані особи можуть відновити здоров'я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ

09 Червня, 2021 р., 11:50
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
26 Травня, 2021 р., 16:35
Відповідно до Програми з використання та охорони земель на території Дубеченської ТГ в с. Кримне проводяться роботи щодо запобігання затоплення земельних угідь наших  громадян. Очищення меліоративних каналів будуть проводитися по  вул. Лугова, Сонячна, Молодіжна та Польова.