Дубечненська громада

Волинська область, Ковельський район

Новини

Дата: від до Скинути
 
11 Січня, 2022 р., 11:45
Увага! Нещасний випадок.
 
19 Грудня, 2021 р., 15:12
17 грудня в Ліцеї села Дубечне відбувся Вілкритий турнір з волейболу, присвячений Дню святого Миколая! Його учасниками стали команда Ліцею села Кримне, господарі та юні спортсмени Ратнівської ДЮСШ. Від імені сільського голови юних волейболістів притвітав Микола Павлюк, начальник гуманітарного відділу сільської ради. до привітань з Днем святого Миколая долучилася Олена Махун, заступник директора  місцевого ліцею та хореографічний колектив "Ритм".  За підсумками турніру третє місце здобули кримненські волейболісти, господарі в безкомпромісній боротьбі поступилися вихованцям Ратнівської ДЮСШ, які і святкували перемогу. 
 
26 Жовтня, 2021 р., 14:44
Відповідно з вимогами до «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» від 21 травня 2007 року № 246 (далі — Порядок № 246) триває робота щодо визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам у 2022 році.
30 Вересня, 2021 р., 10:12
В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всього українського народу  і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.
12 Липня, 2021 р., 16:21
Сьогодні 12 липня у Дубечненеській громаді утворилася ще одна молода сім’я. Свої долі поєднали Олександр МІСІРУК та Ірина КАРПУК.  Дорогі молоді, вітаємо вас з цим прекрасним днем у вашому житті. Нехай цей день запам'ятається вам, і те щастя, яке ви відчуваєте зараз, і та радість, яка переповнює вас, не забудуться ніколи. Хочемо побажати, щоб ваші серця були люблячими і прощающими по відношенню один до одного, а дух - твердим в будь-яких життєвих ситуаціях.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора