14 Травня, 2019 р., 13:07
Кожної другої неділі травня Україна відзначає День Матері. В цей день прийнято щиро дякувати жінкам-матерям, котрі несуть свою любов і милосердя в світ, плекаючи дітей – майбутнє нашої держави.
13 Травня, 2019 р., 13:14
Сьогодні свій день народження святкує Анатолій Костючик, голова Дубечненської громади.
11 Травня, 2019 р., 17:57
9 травня 2019 року в селі Дубечне відбувся урочистий мітинг біля пам’ятників полеглих земляків у роки Другої світової війни "Обеліска Слави" та "Борцям за волю та незалежність України". Воїнів вшановували хвилиною мовчання, покладанням квітів. Відслужили за упокій героїв війни, молилися за всіх, хто віддав свою душу за мирне українське небо.
11 Травня, 2019 р., 17:26
3 травня 2019 року у нашій громаді народилася ще одна молода сім'я Марії Шульгачик та Олександра Мазура. Молодятам побажаємо прожити все життя, не знаючи бід і горя, міцно любити один одного і завжди підтримувати, радіти життю і разом прагнути до досягнення цілей. Нехай сімейне вогнище горить довго і яскраво, і ніякі вітри і холоднечі не дадуть йому згаснути. Будьте найщасливішою парою!
25 Квітня, 2019 р., 10:24
        Нині триває активна фаза реформування первинної ланки медицини Дубечненської ОТГ. На рівні найвищої державної влади і на місцях робиться все для того, аби поліпшити якість надання первинних медичних послуг пацієнтам. Активно ведеться будівництво нової амбулаторії у селі Дубечне. А 23 квітня 2019 року, до Дубечненської  сільської ради прибув автомобіль марки «Renault Ducter» (Рено Дастер), придбаний державним коштом для Дубечненської сільської амбулаторії. Радісно сприйняли звістку про нове придбання місцеві жителі. Автомобіль потужний, зручний, має підвищену прохідність. Завдяки цьому сімейний лікар за будь-яких погодних умов і стану доріг зможе дістатися до своїх пацієнтів. Кожен мешканець громади має право на якісну медичну послугу й, що важливо, її вчасне отримання.
15 Квітня, 2019 р., 14:31
16 квітня 2019 року з 11:00 до 13:00 год в приміщенні колишньої сільської ради с. Глухи будуть проводити особистий прийом громадян начальник Старовижівського відділення поліції Ратнівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області - КАРПУК Микола Володимирович, начальник Старовижівського відділу місцевої прокуратури - НЕЧАЯ Олександр Петрович та заступник керівника Ковельської місцевої прокуратури - ДАРЧИК Микола Григорович.
27 Березня, 2019 р., 16:32
27 Березня, 2019 р., 16:03
Українці матимуть у квітні чотири вихідних поспіль з нагоди Великодня, який у 2019 припадає на 28 квітня.
27 Березня, 2019 р., 14:42
У Луцьку обговорили систему внутрішнього контролю та аудиту в органах місцевого самоврядування.