26 Березня, 2019 р., 10:56
Перехід на літній час у 2019 році в Україні відбудеться в останню неділю березня.
26 Березня, 2019 р., 10:33
В селі Глухи проводилося генеральне прибирання території. До нього долучилися працівники дитячого садочка, завідуюча ФАП, соціальної сфери села, культури та старостинського округу.  Прибирали активісти територію біля природного джерела «Криниця» та  інших установ села. Не стояли осторонь і учні, навели лад біля школи та обеліску слави.
22 Березня, 2019 р., 09:21
21 березня у Дубечненській сільській бібліотеці відбулося свято книги « Завітай у світ книжковий, дивовижний і казковий», ведучими якого були Марія Бащук та Юлія Лащук. Учасниками заходу стали учні перших класів Дубечненської ЗОШ І-ІІІ ступеня. Захід складався з 6-ти конкурсів: вікторина – Моя країна Україна; телеграма від казкових героїв; пантоміма; розказування віршів про тварин та весну; чи уважно ви читаєте казки; відгадай хто я. Особливими гостями свята стали Королева книг та Україночка. Діткам нагадали про правила поводження з книгою, а також першачки дали обіцянку справжнього читача.
15 Березня, 2019 р., 11:11
З приходом весни та тепла в кожного з’являється бажання бачити своє село чистим та охайним, яке потребує нашого з Вами піклування та бережливого ставлення.
15 Березня, 2019 р., 10:01
В сільському клубі с. Мокре  відбулася конкурсно-розважальна програма, герої якої – мами та їхні донечки – змагалися за звання найпрекрасніших та неповторних. Свято розпочалося із привітання ведучої молодим сім’ям приурочені Дню – 8 Березня.
13 Березня, 2019 р., 16:25
Сьогодні свій день народження святкує депутат Дубечненської сільської ради, водій пожежного депо Анатолій Коржан.
11 Березня, 2019 р., 16:26
Напередодні Міжнародного жіночого дня, 6 та 7 березня, у закладі дошкільної освіти с.Дубечне « Дзвіночок» відбулося справжнє свято весни, краси і натхнення - Свято мам у цілім світі.
07 Березня, 2019 р., 15:05
У селі Текля відбулися сходи жителів села. На зборах були присутні: сільський голова Дубечненської сільської ради Анатолій Костючик, секретар Дубечненської сільської ради Ірина Мазуренко, землевпорядник сільської ради Надія Ткачук, начальник пожежної частини с.Дубечне Микола Курилюк.
06 Березня, 2019 р., 11:55