06 Березня, 2019 р., 11:55
21 Лютого, 2019 р., 10:58
Щоб допомогти у вирішенні проблемних питань жителів Дубечненської громади 19 лютого голова Старовижівської районної державної адміністрації Анатолій Бринчук провів особистий прийом громадян.
18 Лютого, 2019 р., 08:30
17 лютого відзначають День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети - незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти стосовно всіх оточуючих. Святкування Дня спонтанного прояву доброти в Україні поки проводиться практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає.
15 Лютого, 2019 р., 16:34
День народження сьогодні святкує депутат Дубечненської сільської ради, завідуюча закладу дошкільної освіти " Дзвіночок" Світлана Мовшук.
15 Лютого, 2019 р., 16:02
15 лютого 2019 року свій 90-річний ювілей святкувє жителька села Дубечне Сорока Василина Іванівна.
15 Лютого, 2019 р., 08:50
Свій день народження сьогодні святкує член виконачого комітету Дубечненської сільської ради  Михайло Бондар. Вітаємо Вас й від усієї душі бажаємо, щоб кожен новий день Вашого життя був наповнений оптимізмом, цікавими творчими ідеями і радісними зустрічами з друзями і близькими по духу людьми. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного щастя, гарного настрою. Нехай ранковий світанок зустрічає Вас яскравими фарбами. Даруйте посмішки людям, і вони з радістю відповідатимуть Вам взаємністю! Зі святом!
14 Лютого, 2019 р., 12:33
У селі Глухи відбулися сходи жителів села. На зборах були присутні: сільський голова Дубечненської сільської ради Анатолій Костючик, секретар Дубечненської сільської ради Ірина Мазуренко, спеціалісти сільської ради Ірина Курилюк та Надія Ткачук.
14 Лютого, 2019 р., 11:04
            У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» №2657-VІІІ від 18.2018р., та з метою реалізації нового етапу кампанії «Стоп Булінг!» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!», секретарем Дубечненської сільської ради  Іриною Мазуренко та вчителем Валентиною Полюх для учнів ЗОШ І-ІІІ ступеня села Дубечне Старовижівського району Волинської області , проведено відкритий урок «Стоп Булінг!». Мета нового етапу кампанії : роз’яснення положень Закону учасникам освітнього процесу, забезпечення створення у закладі освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування).
13 Лютого, 2019 р., 13:57
Свій день народження сьогодні святкує художній керівник Дубечненського будинку культури Катерина Білицька.