22 Січня, 2019 р., 16:31
Сьогодні свій ювілей святкує директор ЗОШ І-ІІІ ст. с. Глухи Тетяна Дегтярук.
18 Січня, 2019 р., 09:32
«Радість нині у кожній родині – ми святкуємо Різдво в Україні!». Саме під такою темою відбулися дубечненські посиденьки у Дубечненській сільській бібліотеці.
10 Січня, 2019 р., 16:33
Сьогодні свій день народження святкує: депутат Дубечненської ОТГ, вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІ ст. с.Рокита  Оксана Костючик  та завідуюча клубом с.Мокре Жанна Гуль.
20 Грудня, 2018 р., 15:20
  Управління соціального захисту населення Старовижівської райдержадміністрації повідомляє про механізми перевірки призначення житлових субсидій. Зокрема, інформацію про стан призначення субсидії можна дізнатись  в управлінні соціального захисту населення Старовижівської райдержадміністрації (смт. Стара Вижівка вул. Незалежності, 56, ).
20 Грудня, 2018 р., 14:20
19 грудня в Дубечненській сільській бібліотеці відбувся поетичний калейдоскоп «Нехай же лине мова солов’їна», організатором якого виступила бібліотекар  Радчук Надія. Захід був присвячений виходу альманаху «Струни душі», до якого увійшли найкращі твори митців слова Дубечненської громади. Книга видана спільними зусиллями майстрів слова під керівництвом Любові Костючик за рахунок коштів Дубечненської ОТГ в кількості 30 примірників.
19 Грудня, 2018 р., 16:10
18 грудня в дитячому садочку с.Дубечне відбулося свято до Дня Святого Миколая. Веселими та запальними танцями, піснями, віршами та колядками вражали жаданого гостя дітлахи. Святий Миколай отримав масу позитивних емоцій, чудовий настрій,  подякував малюкам за їх старання солодкими подарунками та пообіцяв маленьким вихованцям завітати до них наступного року.
19 Грудня, 2018 р., 15:03
На Старовижівській районній раді місцевогоо розвитку обговорили досягнення і майбутні перспективи району. Засідання ради відбулося у вівторок , 18 грудня у смт. Стара Вижівка за участю голови районної державної адміністрації Анатолія Бринчука, першого заступника голови Старовижівської РДА Людмили Хомич, заступника голови Старовижівської районної ради  Романа Цалай, начальника відділу освіти, молоді та спорту Валентини Яриніч, виконуючої обов’язки директора Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяни Гаврилюк,  а також   очільників громад. Як розповів голова Старовижівської РДА Анатолій Бринчук, захід організували для того, щоб підвести підсумки, побачити недоліки та працювати над їх випраленням. Разом з тим перший заступник голови РДА Людмила Хомич розповіла про основні досягнення району за 2015-2018 роки, проаналізувала бюджет та основні тенденції розвитку району.
10 Грудня, 2018 р., 15:43
7 грудня 2018 року в Дубечненській сільській бібліотеці відбувся розважально-конкурсний захід для працівників органів місцевого самоврядування «Живи й міцній,  моя громадо!».  Зі вступними привітаннями виступили ведучі заходу бібліотекар Дубечненської сільської бібліотеки Радчук Надія та начальник пожежного ДЕПО Курилюк Микола.