01 Лютого, 2019 р., 14:48
1 лютого 2019 р. відбулося засідання 41 (позачергової) сесії Дубечненської сільської ради сьомого скликання, яку провів голова Анатолій Костючик.
31 Січня, 2019 р., 11:25
15 січня в приміщенні  школи  І ступеня с. Мокре пройшов фестиваль колядок та щедрівок «Україна колядує». В заході взяли участь учні 1-4 класів.  З вступним словом виступила бібліотекар  бібліотеки с. Мокре Токарчук О. В.. Вона розповіла присутнім про звичаї і традиції українського народу та про свята зимового циклу. Діти представили улюблені колядки та щедрівки. Атмосфера різдвяного дива, що панувала на заході відчувалась у святкових піснеспівах. По закінченні заходу діти отримали різдвяну коляду.
25 Січня, 2019 р., 15:39
Сьогодні свій день народження святкують депутати Дубечненської сільської ради Оксана Крикончук та Світлана Шляхно.
25 Січня, 2019 р., 15:26
У Дубечненському лісництві, функціонує шишкосушарка. Сюди звозять шишки з 11 державних лісогосподарських підприємств області. Протягом сезону в шишкосушарці переробляють приблизно від 60 до 70 тонн насіння.
25 Січня, 2019 р., 15:05
У Дубечненській сільській раді свій шлюб зареєстрували закохані. Анатолій Бідзюра одружився з Світланою Гетюк.
25 Січня, 2019 р., 14:48
Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017 – 2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.
23 Січня, 2019 р., 13:54
20 січня відбувся вечір колядок в Дубечненській громаді. Таких захід – гарна нагода віддати шану народним традиціям та знанням звичаїв, пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, а також продемонструвати свої артистичні здібності та таланти. Колядки, щедрівки та народна творчість допомагають нам пізнати стародавню історію наших предків, багату культуру, віру, вірування, світогляд українського народу. Гості свята мали змогу послухати українські колядки та щедрівки у виконанні аматорських колективів сіл Мокре, Текля, Дубечне та церковний хор Свято- Покровського храму.
22 Січня, 2019 р., 16:31
Сьогодні свій ювілей святкує директор ЗОШ І-ІІІ ст. с. Глухи Тетяна Дегтярук.